Spis Pracowników

Sortuj według:
Szukaj:
  • Adamkowski, Adam
    tel. +48 58 6995 212
    pokój: F 212
    dr hab. inż.
    O1/Z2 - Zakład Hydroenergetyki, O1 - Ośrodek Hydrodynamiki
  • Andrearczyk, Artur
    tel. +48 58 6995 274
    pokój: F 416
    mgr inż.
    O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn, O4/Z2 - Zakład Dynamiki i Diagnostyki Turbin
  • Archiwum,
    tel. +48 58 6995 154
    pokój: F 233
     
     
    NO - Dział Obsługi Naukowej, NB - Biblioteka
  • Badur, Janusz
    tel. +48 58 6995 197
    pokój: F 405
    prof. dr hab. inż.
    O2/Z3 - Zakład Konwersji Energii, O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania
  • Bagiński, Paweł
    tel. +48 58 6995 274
    pokój: F 416
    mgr inż.
    O4/Z2 - Zakład Dynamiki i Diagnostyki Turbin, O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn
  • Banaszek, Sławomir
    tel. +48 58 6995 264
    pokój: F 413
    dr inż.
    O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn, O4/Z2 - Zakład Dynamiki i Diagnostyki Turbin
  • Banaszkiewicz, Mariusz
    tel. +48 58 6995 161
    pokój: F 406
    dr inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z3 - Zakład Konwersji Energii
  • Barbucha, Robert
    tel. +48 58 6995 172
    pokój: F 528
    dr inż.
    O3/Z3 - Zakład Zastosowania Techniki Plazmowej i L, O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej
  • Berendt, Artur
    tel. +48 58 6995 122
    pokój: F 226
    mgr inż.
    O3/Z4 - Zakład Oczyszczania Wody i Powietrza, O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej
  • Białous, Anna
    tel. +48 58 6995 313
    pokój: D 242
    mgr
    O3/Z2 - Zakład Fotofizyki, O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej
  • Bieliński, Henryk
    tel. +48 58 6995 226
    pokój: F 213
    dr inż.
    O5/Z2 - Zakład Energetyki Rozproszonej, O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej
  • Biełous, Lidia
    tel. +48 58 6995 191
    pokój: F 209
     
    NO - Dział Obsługi Naukowej
  • Bogucka-Bykuć, Katarzyna
    tel. +48 58 6995 182
    pokój: F 414
    mgr inż.
    O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej, O5/Z3 - Zakład Wymiany Ciepła
  • Bogulicz, Małgorzata
    tel. +48 58 6995 269
    pokój: F 411
    mgr
    O4/Z2 - Zakład Dynamiki i Diagnostyki Turbin, O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn
  • Breńkacz, Łukasz
    tel. +48 58 6995 274
    pokój: F 416
    mgr inż.
    O4/Z2 - Zakład Dynamiki i Diagnostyki Turbin, O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn
  • Bruździak, Jan
    tel. +648 58 6995 111
    pokój: Portiernia
     
     
    AG - Dział Gospodarczy
  • Burka, Eustachy
    tel. +48 58 6995 192
    pokój: F220
    prof. dr hab. inż.
    O1/Z2 - Zakład Hydroenergetyki, O1 - Ośrodek Hydrodynamiki
  • Bykuć, Sebastian
    tel. +48 58 6995 144
    pokój: F 229
    mgr inż.
    O5/Z2 - Zakład Energetyki Rozproszonej, O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej
  • Cenian, Adam
    tel. +48 58 6995 276
    pokój: F 329
    dr hab. inż.
    O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej, O3/Z5 - Zakład Fizycznych Aspektów Ekoenergii
  • Cenian, Witold
    tel. +48 58 6995 271
    pokój: D 140
    mgr inż.
    O3/Z5 - Zakład Fizycznych Aspektów Ekoenergii, O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej
  • Chaja, Patryk
    tel. +48 58 6995 311
    pokój: F 216
    dr inż.
    O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej, O5/Z2 - Zakład Energetyki Rozproszonej
  • Cisak, Małgorzeata
    tel. +48 58 6995 225
    pokój: F 334
     
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z3 - Zakład Konwersji Energii
  • Ciżmiński, Przemysław
    tel. +48 58 6995 155
    pokój: F 419
    mrg inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z4 - Zakład Energii Odnawialnych
  • Cukier, Marta
    tel. +48 58 6995 188
    pokój: F 122
    mgr inż.
    O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej, O3/Z5 - Zakład Fizycznych Aspektów Ekoenergii
  • Cybulski, Wojciech
    tel. +48 58 6995 272
    pokój: F 318
    mgr inż.
    DZTI - Dział Zabezpieczenia Technicznego i Informa
  • Czech, Tadeusz
    tel. +48 58 6995 108/246
    pokój: F 139
    dr
    O1/Z4 - Zakład Elektrohydrodynamiki, O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania
  • Czechowicz, Krzysztof
    tel. +48 58 6995 102
    pokój: F 430
    mgr inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z3 Doktorant
  • Czoska, Bartosz
    tel. +48 58 6995 264
    pokój: F 413
    mgr
    O4/Z2 - Zakład Dynamiki i Diagnostyki Turbin, O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn
  • Czylkowski, Dariusz
    tel. +48 58 6995 244
    pokój: D 263
    mgr inż.
    O3/Z1 - Zakład Energetyki Wodorowej , O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej
  • Dan, Codrut
    tel. +48 58 6995 310
    pokój: F 309
    mrg inż.
    O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn, O4/Z1 - Zakład Mechaniki Struktur Inteligentnych
  • Doerffer, Piotr
    tel. +48 58 6995 202
    pokój: F 415
    prof. dr hab. inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z1 - Zakład Aerodynamiki
  • Domke, Ewa
    tel. +48 58 6995 329
    pokój: F 124
    mgr
    BOPB - Biuro Obsługi Projektów Badawczych
  • Dors, Mirosław
    tel. +48 58 6995 184
    pokój: F 331
    dr hab.
    O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej, O3/Z4 - Zakład Oczyszczania Wody i Powietrza
  • Drewczyński, Marcin
    tel. +48 58 6995 286
    pokój: F 324
    dr inż.
    O4/Z3 - Zakład Aerosprężystości, O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn
  • Drożyński, Zbigniew
    tel. +48 58 6995 267
    pokój: F 332
    dr inż.
    O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej, O5/Z1 - Zakład Turbin
  • Falińska, Katarzyna
    tel. +48 58 6995 136
    pokój: F 112
    mgr
    AF - Dział Finansowo-Księgowy
  • Felicjancik, Judyta
    tel. +48 58 6995 225
    pokój: F 334
    mgr inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z3 Doktorant
  • Fiborek, Piotr
    tel. +48 58 6995 206
    pokój: F 305
    mgr inż.
    O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn, O4/Z1 - Zakład Mechaniki Struktur Inteligentnych
  • Flaszyński, Paweł
    tel. +48 58 6995 268
    pokój: F 423
    dr hab. inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z1 - Zakład Aerodynamiki
  • Frączak, Jarosław
    tel. +48 58 6995 230
    pokój: F 224
    dr
    NO - Dział Obsługi Naukowej
  • Freitag, Zdzisław
    tel. +48 58 6995 165
    pokój: D 138
     
     
    AG - Dział Gospodarczy
  • Garasz, Katarzyna
    tel. +48 58 6995 214
    pokój: F 210
    mgr inż.
    O3/Z3 - Zakład Zastosowania Techniki Plazmowej i L, O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej
  • Gardzilewicz, Andrzej
    tel. +48 58 6995 265
    pokój: F 532
    prof. dr hab. inż.
    O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej
  • Gireń, Bolesław
    tel. +48 58 6995 298
    pokój: F 418
    dr hab. inż.
    O1/Z3 - Zakład Kawitacji, O1 - Ośrodek Hydrodynamiki
  • Główczewski, Kacper
    tel. +48 58 6995 173
    pokój: F 226
    mgr inż.
    O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej, O3/Z4 - Zakład Oczyszczania Wody i Powietrza
  • Głuch, Jerzy
    tel. +48 58 6995 106
    pokój: F 412
    dr hab. inż.
    O5/Z1 - Zakład Turbin, O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej
  • Góralczyk, Adam
    tel. +48 58 6995 226
    pokój: F 213
    mgr inż.
    O1/Z2 - Zakład Hydroenergetyki, O1 - Ośrodek Hydrodynamiki
  • Grochowska, Katarzyna
    tel. +48 58 6995 294
    pokój: D 244
    mgr
    O3/Z2 - Zakład Fotofizyki, O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej
  • Grucelski, Arkadiusz
    tel. +48 58 6995 238
    pokój: F 421
    mgr inż.
    O1/Z1 - Zakład Przepływów Wielofazowych, O1 - Ośrodek Hydrodynamiki
  • Grzelak, Joanna
    tel. +48 58 6995 126
    pokój: F 428
    dr inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z2 - Zakład Aerodynamiki Eksperymentalnej
  • Gumkowski, Stanisław
    tel. +48 58 6995 326
    pokój: F 225A
    dr hab. inż.
    O5/Z1 - Zakład Turbin, O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej
  • Halbetzka, Krystyna
    tel. +48 58 6995 111
    pokój: Portiernia
     
     
    AG - Dział Gospodarczy
  • Halbetzki, Adam
    tel. +48 58 6995 165
    pokój: D 138
     
     
    AG - Dział Gospodarczy
  • Heda, Łukasz
    tel. +48 58 6995 164
    pokój: Laboratorium Termochemii, Hala B
    mgr inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z4 - Zakład Energii Odnawialnych
  • Henclik, Sławomir
    tel. +48 58 6995 226
    pokój: F 213
    dr inż.
    O1/Z2 - Zakład Hydroenergetyki, O1 - Ośrodek Hydrodynamiki
  • Henke, Adam
    tel. +48 58 6995 282
    pokój: F 236
    mgr inż.
    O1/Z2 - Zakład Hydroenergetyki, O1 - Ośrodek Hydrodynamiki
  • Henry, Christophe
    tel. +48 58 6995 239
    pokój: F 422
    dr inż.
    O1 - Ośrodek Hydrodynamiki, O1/Z1 - Zakład Przepływów Wielofazowych
  • Hernet, Jakub
    tel. +48 58 6995 102
    pokój: F 430
    inż.
    O2/Z3 Doktorant, O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania
  • Hinz, Agnieszka
    tel. +48 58 6995 133
    pokój: F 108
     
    AF - Dział Finansowo-Księgowy
  • Hrycak, Bartosz
    tel. +48 58 6995 244
    pokój: D 263
    mgr inż.
    O3/Z1 - Zakład Energetyki Wodorowej , O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej
  • Ihnatowicz, Eugeniusz
    tel. +48 58 6995 170
    pokój: F 336
    dr inż.
    O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn
  • Izdebski, Tomasz
    tel. +48 58 6995 117
    pokój: F328
    mgr inż.
    O3/Z4 - Zakład Oczyszczania Wody i Powietrza, O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej
  • Janiak, Michał
    tel. +48 58 6995 327
    pokój: F 122
    mgr
    O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej, O3/Z5 - Zakład Fizycznych Aspektów Ekoenergii
  • Janicki, Waldemar
    tel. +48 58 6995 284
    pokój: F 234
    mgr inż.
    O1/Z2 - Zakład Hydroenergetyki, O1 - Ośrodek Hydrodynamiki
  • Jasiński, Mariusz
    tel. +48 58 6995 158
    pokój: F 312
    dr inż.
    O3/Z1 - Zakład Energetyki Wodorowej , O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej
  • Jaworek, Anatol
    tel. +48 58 6995 151/246
    pokój: F 315
    prof. dr hab. inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O1/Z4 - Zakład Elektrohydrodynamiki
  • Jędrzejewski, Łukasz
    tel. +48 58 6995 338
    pokój: F 415
    mgr inż.
    O5/Z1 - Zakład Turbin, O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej
  • Jendrzejewski, Rafał
    tel. +48 58 6995 193
    pokój: D 241
    dr
    O3/Z2 - Zakład Fotofizyki, O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej
  • Jereczek, Katarzyna
    tel. +48 58 6995 231
    pokój: F 126
     
    NO - Dział Obsługi Naukowej
  • Kaczmarczyk, Oktawia
    tel. +48 58 6995 196
    pokój: F 506
    mgr inż.
    O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej, O5/Z2 - Zakład Energetyki Rozproszonej
  • Kaczmarczyk, Tomasz
    tel. +48 58 6995 170/109
    pokój: F 336 / Laboratorium Mikrosiłowni
    dr inż.
    O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn, O4/Z2 - Zakład Dynamiki i Diagnostyki Turbin
  • Kaczmarek, Jarosław
    tel. +48 58 6995 287
    pokój: F 334
    dr hab. inż.
    O3/Z5 - Zakład Fizycznych Aspektów Ekoenergii, O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej
  • Kaczyński, Piotr
    tel. +48 58 6995 126
    pokój: F 428
    mgr inż.
    O2/Z2 - Zakład Aerodynamiki Eksperymentalnej, O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania
  • Kajzer, Adam
    tel. +48 58 6995 238
    pokój: F 421
    mgr inż.
    O1 - Ośrodek Hydrodynamiki, O1/Z1 - Zakład Przepływów Wielofazowych
  • Kardaś, Anna
    tel. +48 58 6995 234
    pokój: F 128
    mgr inż.
    NO - Dział Obsługi Naukowej
  • Kardaś, Dariusz
    tel. +48 58 6995 166
    pokój: F 408
    dr hab. inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z4 - Zakład Energii Odnawialnych
  • Karwacki, Jarosław
    tel. +48 58 6995 256
    pokój: F 317
    dr
    O5/Z3 - Zakład Wymiany Ciepła, O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej
  • Kazimierski, Paweł
    tel. +48 58 6995 316
    pokój: 510/Laboratorium Biopaliw i Mikroenergetyki
    mgr inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z4 - Zakład Energii Odnawialnych
  • Kaźmierczak, Bogdan
    tel. +48 58 6995 118
    pokój: F 125A
    mgr
    AG - Dział Gospodarczy
  • Kiciński, Jan
    tel. +48 58 6995 150
    pokój: F 117
    prof. dr hab. inż.
    O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej, BKEE - Bałtycki KLaster Ekoenergetyczny, O5/Z2 - Zakład Energetyki Rozproszonej
  • Kierek, Małgorzata
    tel. +48 58 6995 140
    pokój: F 221
     
    NO - Dział Obsługi Naukowej, NB - Biblioteka
  • Kierek, Marta
    tel. +48 58 6995 182
    pokój: F 414
    mgr inż.
    O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej, O5/Z2 - Zakład Energetyki Rozproszonej
  • Klein, Maciej
    tel. +48 58 6995 193
    pokój: F 241
    mgr inż.
    O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej, O3/Z5 - Zakład Fizycznych Aspektów Ekoenergii
  • Klein, Marek
    tel. +48 58 6995 164
    pokój: Laboratorium Termochemii, Hala B
    mgr inż.
    O2/Z4 - Zakład Energii Odnawialnych, O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania
  • Klonowicz, Piotr
    tel. +48 58 6995 338
    pokój: F 415
    dr inż.
    O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej, O5/Z1 - Zakład Turbin
  • Kluska, Jacek
    tel. +48 58 6995 164
    pokój: Laboratorium Termochemii, Hala B
    mgr inż.
    O2/Z4 - Zakład Energii Odnawialnych, O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania
  • Knorps, Maria
    tel. +48 58 6995 239
    pokój: F 422
    mgr inż.
    O1/Z1 - Zakład Przepływów Wielofazowych, O1 - Ośrodek Hydrodynamiki
  • Kocik, Marek
    tel. +48 58 6995 317
    pokój: F 313
    dr hab.
    O3/Z3 - Zakład Zastosowania Techniki Plazmowej i L, O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej
  • Kołaski, Andrzej
    tel. +48 58 6995 111
    pokój: Portiernia
     
     
    AG - Dział Gospodarczy
  • Kołek, Bożena
    tel. +48 58 6995 111
    pokój:
     
     
    AG - Dział Gospodarczy
  • Konkol, Izabela
    tel. +48 58 6995 327
    pokój: F 122
    mgr inż.
    O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej, O3/Z5 - Zakład Fizycznych Aspektów Ekoenergii
  • Kopińska, Anna
    tel. +48 58 6995 329
    pokój: F 124
    mgr
    BOPB - Biuro Obsługi Projektów Badawczych
  • Kordus, Jacek
    tel. +48 58 6995 132
    pokój: F 110
    mgr
    AE - Dział Ekonomiczno-Organizacyjny, DZTI - Dział Zabezpieczenia Technicznego i Informa
  • Kordus, Krystyna
    tel. +48 58 6995 114
    pokój: F 111
     
    BOPB - Biuro Obsługi Projektów Badawczych
  • Kornet, Sebastian
    tel. +48 58 6995 161
    pokój: F 406
    mgr inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z3 - Zakład Konwersji Energii
  • Kosińska, Daniela
    tel. +48 58 6995 132
    pokój: F 110
    mgr
    AF - Dział Finansowo-Księgowy
  • Kowalczyk, Tomasz
    tel. +48 58 6995 225
    pokój: F 334
    mgr inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z3 - Zakład Konwersji Energii
  • Kowalska, Irena
    tel. +48 58 6995 140
    pokój: F 221
    mgr
    NO - Dział Obsługi Naukowej, NB - Biblioteka
  • Kreft, Jolanta
    tel. +48 58 6995 131
    pokój: F 109
     
    AF - Dział Finansowo-Księgowy
  • Kreft, Karolina
    tel. +48 58 6995 136
    pokój: F 112
    mgr
    AF - Dział Finansowo-Księgowy
  • Krella, Alicja
    tel. +48 58 6995 235
    pokój: F 225
    dr hab. inż.
    O1/Z3 - Zakład Kawitacji, O1 - Ośrodek Hydrodynamiki
  • Krupa, Andrzej
    tel. +48 58 6995 151/246
    pokój: F 315
    dr inż.
    O1/Z4 - Zakład Elektrohydrodynamiki, O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania
  • Krzemianowski, Zbigniew
    tel. +48 58 6995 177
    pokój: F 253
    dr inż.
    O1/Z2 - Zakład Hydroenergetyki, O1 - Ośrodek Hydrodynamiki
  • Krzyżanowski, Jerzy
    tel. +48 58 6995 199
    pokój: F 409
    prof. dr hab. inż.
    O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej
  • Kudela, Paweł
    tel. +48 58 6995 251
    pokój: F 308
    dr inż.
    O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn, O4/Z1 - Zakład Mechaniki Struktur Inteligentnych
  • Kudłacik-Hukałowicz, Jolanta
    tel. +48 58 6995 110
    pokój: F 118
     
    AE - Dział Ekonomiczno-Organizacyjny
  • Kunicka, Zuzanna
    tel. +48 58 6995 233
    pokój: F 507
    mgr inż.
    O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn, O4/Z3 - Zakład Aerosprężystości
  • Kurowski, Marcin
    tel. +48 58 6995 227
    pokój: F 437
    mgr inż.
    O2/Z2 - Zakład Aerodynamiki Eksperymentalnej, O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania
  • Kurpisz, Paweł
    tel. +48 58 6995 198
    pokój: Warsztat
     
     
    DZTI - Dział Zabezpieczenia Technicznego i Informa
  • Kwapisz, Leszek
    tel. +48 58 6995 155
    pokój: F 419
    dr inż.
    O1 - Ośrodek Hydrodynamiki, O1/Z2 - Zakład Hydroenergetyki
  • Kwidziński, Roman
    tel. +48 58 6995 163
    pokój: F 432
    dr inż.
    O5/Z3 - Zakład Wymiany Ciepła, O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej
  • Lackowski, Marcin
    tel. +48 58 6995 256
    pokój: F 317
    dr
    O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej, O5/Z3 - Zakład Wymiany Ciepła
  • Lampart, Piotr
    tel. +48 58 6995 266
    pokój: F 407
    dr hab. inż.
    O5/Z1 - Zakład Turbin, O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej
  • Lewandowski, Mariusz
    tel. +48 58 6995 186
    pokój: F 230
    dr inż.
    O1/Z2 - Zakład Hydroenergetyki, O1 - Ośrodek Hydrodynamiki
  • Lewandowski, Michał
    tel. +48 58 6995 168
    pokój: F 420
    mgr inż.
    O1 - Ośrodek Hydrodynamiki, O1/Z1 - Zakład Przepływów Wielofazowych
  • Lewandowski, Tomasz
    tel. +48 58 6995 181
    pokój: F 433
    mgr inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z1 - Zakład Aerodynamiki
  • Łapiński, Kamil
    tel. +48 58 6995 188
    pokój: F 122
    mgr inż.
    O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej, O3/Z5 - Zakład Fizycznych Aspektów Ekoenergii
  • Łuczak, Joanna
    tel. +48 58 6995 243
    pokój: F 120
    mgr
    BOPB - Biuro Obsługi Projektów Badawczych
  • Łuczak, Marcin
    tel. +48 58 6995 261
    pokój: F 120
    dr hab. inż.
    O2/Z2 - Zakład Aerodynamiki Eksperymentalnej, O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania
  • Łunkiewicz, Elżbieta
    tel. +48 58 6995 131
    pokój: F 109
     
    AF - Dział Finansowo-Księgowy
  • Majchrowska, Danuta
    tel. +48 58 6995 123
    pokój: F 125
     
    AE - Dział Ekonomiczno-Organizacyjny
  • Majchrowski, Maciej
    tel.  
    pokój: ALSTOM Power
    mgr inż.
     
    O2/Z3 Doktorant, O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania
  • Majewska, Barbara
    tel. +48 58 6995 116
    pokój: F 051
     
     
    AG - Dział Gospodarczy
  • Majewska, Katarzyna
    tel. +48 58 6995 121
    pokój: F 325
    dr
    O4/Z1 - Zakład Mechaniki Struktur Inteligentnych, O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn
  • Majkowska, Agata
    tel. +48 58 6995 225
    pokój: F 334
    mgr inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z3 Doktorant
  • Malinowski, Paweł
    tel. +48 58 6995 174
    pokój: F 304
    dr
    O4/Z1 - Zakład Mechaniki Struktur Inteligentnych, O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn
  • Marchewicz, Artur
    tel. +48 58 6995 108/246
    pokój: D 139
    mgr inż.
    O1 - Ośrodek Hydrodynamiki, O1/Z4 - Zakład Elektrohydrodynamiki
  • Marczyńska, Stanisława
    tel. +48 58 6995 111
    pokój:  
     
     
    AG - Dział Gospodarczy
  • Matysko, Robert
    tel. +48 58 6995 321
    pokój: F 211
    dr inż.
    O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej, O5/Z1 - Zakład Turbin
  • Maurin, Artur
    tel. +48 58 6995 233
    pokój: F 507
    mgr inż.
    O4/Z3 - Zakład Aerosprężystości, O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn
  • Mazepa, Marzena
    tel. +48 58 6995 111
    pokój:  
     
     
    AG - Dział Gospodarczy
  • Mieloszyk, Magdalena
    tel. +48 58 6995 310
    pokój: F 309
    dr inż.
    O4/Z1 - Zakład Mechaniki Struktur Inteligentnych, O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn
  • Mikielewicz, Jarosław
    tel. +48 58 6995 113/110
    pokój: F 116
    prof. dr hab. inż.
    O5/Z2 - Zakład Energetyki Rozproszonej, O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej
  • Miotk, Robert
    tel. +48 58 6995 214
    pokój: F 210
    mgr
    O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej, O3/Z1 - Zakład Energetyki Wodorowej
  • Mizera, Grzegorz
    tel. +48 58 6995 153
    pokój: F 337
    mgr inż.
    O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej, O5/Z3 - Zakład Wymiany Ciepła
  • Mizeraczyk, Jerzy
    tel. +48 58 6995 288
    pokój: F 330
    prof. dr hab. inż.
    O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej
  • Mulik, Michał
    tel. +48 58 6995 272
    pokój: F 318
    mgr inż.
    DZTI - Dział Zabezpieczenia Technicznego i Informa
  • Napiórkowska, Beata
    tel. +48 58 6995 111
    pokój:  
     
     
    AG - Dział Gospodarczy
  • Niewiadomski, Jarosław
    tel. +48 58 6995 328
    pokój: F 120A
    mgr inż.
    O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej, O5/Z1 - Zakład Turbin, O5/Z3 - Zakład Wymiany Ciepła
  • Nowaczewska, Aleksandra
    tel. +48 58 6995 141
    pokój: F 224
     
    NO - Dział Obsługi Naukowej
  • Nowak, Paulina
    tel. +48 58 6995 293
    pokój: F 126
    mgr
    AE - Dział Ekonomiczno-Organizacyjny
  • Nowakowska, Helena
    tel. +48 58 6995 119
    pokój: F 227
    dr inż.
    O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej, O3/Z1 - Zakład Energetyki Wodorowej
  • Ochrymiuk, Tomasz
    tel. +48 58 6995 171
    pokój: F 431
    dr inż.
    O2/Z1 - Zakład Aerodynamiki, O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania
  • Olejnik, Michał
    tel. +48 58 6995 168
    pokój: F 420
    mgr inż.
    O1 - Ośrodek Hydrodynamiki, O1/Z1 - Zakład Przepływów Wielofazowych
  • Opieka, Renata
    tel. +48 58 6995 325
    pokój: F 310
    mgr
    O4/Z1 - Zakład Mechaniki Struktur Inteligentnych, O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn
  • Opoka, Szymon
    tel. +48 58 6995 149
    pokój: F 323
    dr inż.
    O4/Z1 - Zakład Mechaniki Struktur Inteligentnych, O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn
  • Ostachowicz, Małgorzata
    tel. +48 58 6995 293
    pokój: F 126
    mgr
    NO - Dział Obsługi Naukowej
  • Ostachowicz, Wiesław
    tel. +48 58 6995 285
    pokój: F 327
    prof. dr hab. inż.
    O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn, O4/Z1 - Zakład Mechaniki Struktur Inteligentnych
  • Parzyszek, Jerzy
    tel. +48 58 6995 111
    pokój: Portiernia
     
     
    AG - Dział Gospodarczy
  • Patoleta, Marzena
    tel. +48 58 6995 195
    pokój: F 112
    mgr
    BKEE - Bałtycki KLaster Ekoenergetyczny, NO - Dział Obsługi Naukowej
  • Pawłowska, Magdalena
    tel. +48 58 6995 329
    pokój: F 124
    mgr
    BOPB - Biuro Obsługi Projektów Badawczych
  • Piechowski, Leszek
    tel. +48 58 6995 271
    pokój: D 140
    mgr inż.
    O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn, O4/Z3 - Zakład Aerosprężystości
  • Piechowski, Piotr
    tel. +48 58 6995 195
    pokój: F 112
    mgr
    BKEE - Bałtycki KLaster Ekoenergetyczny
  • Pietrzykowski, Bartosz
    tel. +48 58 6995 327
    pokój: F 122
    mgr inż.
    O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej, O3/Z5 - Zakład Fizycznych Aspektów Ekoenergii
  • Piotrowicz, Michał
    tel. +48 58 6995 105
    pokój: F 428
    mgr inż.
    O2/Z1 - Zakład Aerodynamiki, O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania
  • Piotrowska, Iwona
    tel. +48 58 6995 120
    pokój: F 123
    lek. med.
     
    AL - Przyzakładowa Przychodnia Lekarska
  • Piotrowski, Rafał
    tel. +48 58 6995 161
    pokój: F 406
    mgr inż.
    O2/Z3 - Zakład Konwersji Energii, O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania
  • Piskulski, Mirosław
    tel. +48 58 6995 190
    pokój: D 243
     
    O3/Z2 - Zakład Fotofizyki, O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej
  • Podliński, Janusz
    tel. +48 58 6995 122
    pokój: F 226
    dr inż.
    O3/Z4 - Zakład Oczyszczania Wody i Powietrza, O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej
  • Polesek-Karczewska, Sylwia
    tel. +48 58 6995 240
    pokój: F 440
    dr inż.
    O2/Z4 - Zakład Energii Odnawialnych, O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania
  • Pozorski, Jacek
    tel. +48 58 6995 145
    pokój: F 404
    dr hab. inż
    O1/Z1 - Zakład Przepływów Wielofazowych, O1 - Ośrodek Hydrodynamiki
  • Przybyliński, Tomasz
    tel. +48 58 6995 153
    pokój: F 337
    mgr inż.
    O5/Z3 - Zakład Wymiany Ciepła, O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej
  • Rachubiński, Hubert
    tel. +48 58 6995 188
    pokój: F 122
    mgr inż.
    O3/Z5 - Zakład Fizycznych Aspektów Ekoenergii, O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej
  • Radzieński, Maciej
    tel. +48 58 6995 142
    pokój: F 228
    mgr
    O4/Z1 - Zakład Mechaniki Struktur Inteligentnych, O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn
  • Ratajczak, Monika
    tel. +48 58 6995 231
    pokój: F 127
     
    NO - Dział Obsługi Naukowej
  • Rogalski, Zygmunt
    tel. 301-19-10/301-46-47
    pokój: Dom Naukowca Instytutu Maszyn Przepływowych PAN ul. Świętojańska 47/48
     
     
    AG - Dział Gospodarczy
  • Ronewicz, Karol
    tel. +48 58 6995 205
    pokój: F 439
    mgr inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z4 - Zakład Energii Odnawialnych
  • Różańska, Dorota
    tel. +48 58 6995 143
    pokój: F 225 A
    mgr
    BOPB - Biuro Obsługi Projektów Badawczych
  • Rusanov, Roman
    tel. +48 58 6995 248
    pokój: F 511
    mgr inż.
    O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej, O5/Z1 - Zakład Turbin
  • Rybiński, Witold
    tel. +48 58 6995 321
    pokój: F 211
    mgr
    O5/Z2 - Zakład Energetyki Rozproszonej, O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej
  • Rządkowski, Romuald
    tel. +48 58 6995 169/286
    pokój: F 307
    prof. dr hab. inż.
    O4/Z3 - Zakład Aerosprężystości, O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn
  • Sawczak, Mirosław
    tel. +48 58 6995 294
    pokój: D 244
    dr inż.
    O3/Z5 - Zakład Fizycznych Aspektów Ekoenergii, O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej, O3/Z2 - Zakład Fotofizyki
  • Sawicka, Anna
    tel. +48 58 6995 329
    pokój: F 124
     
    BOPB - Biuro Obsługi Projektów Badawczych
  • Sawicki, Jakub
    tel. +48 58 6995 112
    pokój: F 124A
    mgr
    GK - Samodzielne stanowisko ds. przetargów, AE - Dział Ekonomiczno-Organizacyjny
  • Siuzdak, Katarzyna
    tel. +48 58 6995 294
    pokój: D244
    dr inż.
    O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej, O3/Z5 - Zakład Fizycznych Aspektów Ekoenergii
  • Śliwiński, Gerard
    tel. +48 58 6995 157
    pokój: F 314
    prof. dr hab. inż.
    O3/Z2 - Zakład Fotofizyki, O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej
  • Sławiński, Daniel
    tel. +48 58 6995 225
    pokój: F 334
    mgr inż.
    O2/Z3 - Zakład Konwersji Energii, O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania
  • Sobczyk, Arkadiusz
    tel. +48 58 6995 108/246
    pokój: D 139
    mgr
    O1/Z4 - Zakład Elektrohydrodynamiki, O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania
  • Soman, Rohan
    tel. +48 58 6995 174
    pokój: F 304
    mgr inż.
    O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn, O4/Z1 - Zakład Mechaniki Struktur Inteligentnych
  • Steller, Janusz
    tel. +48 58 6995 139
    pokój: F 217
    dr
    O1/Z3 - Zakład Kawitacji, O1 - Ośrodek Hydrodynamiki
  • Stępniak, Daniel
    tel. +48 58 6995 338
    pokój: F 415
    mrg inż.
    O5/Z1 - Zakład Turbin, O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej
  • Strzałka, Katarzyna
    tel.  
    pokój: Technikum Budowlane Koszalin
    mgr inż.
     
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z3 Doktorant
  • Suchocki, Tomasz Kacper
    tel. +48 58 6995 337
    pokój: F 412
    mgr inż.
    O5/Z1 - Zakład Turbin, O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej
  • Sułkowska, Jolanta
    tel. +48 58 6995 283
    pokój: F 221
    mgr inż.
    NB - Biblioteka, NO - Dział Obsługi Naukowej
  • Surwiło, Jan
    tel. +48 58 6995 337
    pokój: F 412
    mgr inż.
    O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej, O5/Z1 - Zakład Turbin
  • Świrydczuk, Jerzy
    tel. +48 58 6995 176
    pokój: F 435
    dr hab. inż.
    O5/Z1 - Zakład Turbin, O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej
  • Szczepański, Andrzej
    tel. +48 58 6995 111
    pokój: Portiernia
     
     
    AG - Dział Gospodarczy
  • Szcześniak, Jacek
    tel. +48 58 6995 200
    pokój: F 032
     
     
    AG - Dział Gospodarczy
  • Szcześniak, Jolanta
    tel. +48 58 6995 111
    pokój:  
     
     
    AG - Dział Gospodarczy
  • Szewc, Kamil
    tel. +48 58 6995 238
    pokój: F 421
    dr
    O1/Z1 - Zakład Przepływów Wielofazowych, O1 - Ośrodek Hydrodynamiki
  • Szulc, Oskar
    tel. +48 58 6995 209
    pokój: F 427
    mgr inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z1 - Zakład Aerodynamiki
  • Szumowski, Mateusz
    tel. +48 517 448 942
    pokój: 510/Laboratorium Biopaliw i Mikroenergetyki
    student I stopnia studiów inżynierskich
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z4 - Zakład Energii Odnawialnych
  • Szumski, Jan
    tel. +48 58 6995 227
    pokój: F 437
    mgr inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z2 - Zakład Aerodynamiki Eksperymentalnej
  • Szwaba, Ryszard
    tel. +48 58 6995 237
    pokój: F 434
    dr hab. inż.
    O2/Z2 - Zakład Aerodynamiki Eksperymentalnej, O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania
  • Szymaniak, Mariusz
    tel. +48 58 6995 106
    pokój: F 424
    dr inż.
    O5/Z1 - Zakład Turbin, O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej
  • Szymańska, Sabina
    tel. +48 58 6995 327
    pokój: F 122
     
    O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej, O3/Z5 - Zakład Fizycznych Aspektów Ekoenergii
  • Szyrszyng, Roman
    tel. +48 58 6995 201/198
    pokój: D 137
    inż.
     
    DZTI - Dział Zabezpieczenia Technicznego i Informa
  • Tański, Mateusz
    tel. +48 58 6995 172
    pokój: F 528
    mgr inż.
    O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej, O3/Z3 - Zakład Zastosowania Techniki Plazmowej i L
  • Telega, Janusz
    tel. +48 58 6995 181
    pokój: F 433
    mgr inż.
    O2/Z2 - Zakład Aerodynamiki Eksperymentalnej, O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania
  • Thomas, Karolina
    tel. +48 58 6995 329
    pokój: F 124
    mgr
    BOPB - Biuro Obsługi Projektów Badawczych
  • Tiutiurski, Paweł
    tel. +48 58 6995 205
    pokój: F 439
    mgr inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z4 - Zakład Energii Odnawialnych
  • Trela, Marian
    tel. +48 58 6995 228
    pokój: F 335
    prof. dr hab. inż.
    O5/Z3 - Zakład Wymiany Ciepła, O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej
  • Troka, Paweł
    tel. +48 58 6995
    pokój: F
    mgr inż.
    O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn, O4/Z3 - Zakład Aerosprężystości
  • Trzebiatowska, Katarzyna
    tel. +48 58 6995 329
    pokój: F 124
    mgr
    BOPB - Biuro Obsługi Projektów Badawczych
  • Turczak, Aleksandra
    tel. +48 58 6995 161
    pokój: F 406
     
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z3 Doktorant
  • Turzyński, Tomasz
    tel. +48 58 6995 205
    pokój: F 439
    mgr inż.
    O2/Z4 - Zakład Energii Odnawialnych, O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania
  • Wandowski, Tomasz
    tel. +48 58 6995 260
    pokój: F 306
    dr inż.
    O4/Z1 - Zakład Mechaniki Struktur Inteligentnych, O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn
  • Wardach-Święcicka, Izabela
    tel. +48 58 6995 205
    pokój: F 439
    mgr inż.
    O2/Z4 - Zakład Energii Odnawialnych, O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania
  • Wasilczuk, Filip
    tel. +48 58 6995 315
    pokój: F 121
    mgr inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z1 - Zakład Aerodynamiki
  • Wasilewski, Jerzy
    tel. +48 58 6995 277
    pokój: D 138
    inż.
    O1/Z2 - Zakład Hydroenergetyki, O1 - Ośrodek Hydrodynamiki
  • Witanowski, Łukasz
    tel. +48 58 6995 337
    pokój: F 412
    mgr inż.
    O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej, O5/Z1 - Zakład Turbin
  • Wosek, Joanna
    tel. +48 58 6995 206
    pokój: F 305
    mgr inż.
    O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn, O4/Z1 - Zakład Mechaniki Struktur Inteligentnych
  • Żabski, Jacek
    tel. +48 58 6995 295
    pokój: F 425
    dr inż.
    O5/Z1 - Zakład Turbin, O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej
  • Zając, Mateusz
    tel. +48 58 6995 153
    pokój: F 337
    mgr inż.
    O5/Z3 - Zakład Wymiany Ciepła, O5 - Ośrodek Energetyki Cieplnej
  • Zakrzewski, Witold
    tel. +48 58 6995 297
    pokój: F 429
    mgr inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z3 - Zakład Konwersji Energii
  • Zboiński, Grzegorz
    tel. +48 58 6995 219
    pokój: F 326
    dr hab. inż.
    O4/Z1 - Zakład Mechaniki Struktur Inteligentnych, O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn
  • Zielińska, Anna
    tel. +48 58 6995 111
    pokój:  
     
     
    AG - Dział Gospodarczy
  • Zieliński, Waldemar
    tel. +48 58 6995 118
    pokój: F 112
     
     
    AG - Dział Gospodarczy
  • Zimiński, Tadeusz
    tel. +48 58 6995
    pokój: F
    dr inż.
    O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej, O3/Z5 - Zakład Fizycznych Aspektów Ekoenergii
  • Ziółkowski, Paweł
    tel. +48 58 6995 102
    pokój: F 430
    mgr inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z3 - Zakład Konwersji Energii
  • Ziółkowski, Piotr
    tel. +48 58 6995 297
    pokój: F 429
    inż.
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z3 Doktorant
  • Zmitrowicz, Alfred
    tel. +48 58 6995 134
    pokój: F 322
    dr hab. inż.
    O4/Z1 - Zakład Mechaniki Struktur Inteligentnych, O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn
  • Żmuda-Trzebiatowska, Iwona
    tel. +48 58 6995 313
    pokój: D 242
    mgr inż.
    O3/Z2 - Zakład Fotofizyki, O3 - Ośrodek Techniki Plazmowej i Laserowej
  • Znaniecki, Wojciech
    tel.  
    pokój: Instytut Mechaniki i Informatyki Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
    mgr inż.
     
    O2 - Ośrodek Przepływów i Spalania, O2/Z3 Doktorant
  • Żółtko, Paweł
    tel. +48 58 6995 103
    pokój: D 141
    Tech.
    O1/Z3 - Zakład Kawitacji, O1 - Ośrodek Hydrodynamiki
  • Żywica, Grzegorz
    tel. +48 58 6995 253
    pokój: F 426
    dr inż.
    O4/Z2 - Zakład Dynamiki i Diagnostyki Turbin, O4 - Ośrodek Mechaniki Maszyn

DO GÓRY