PL
EN
50 lat konferencji HYDROFORUM - bądź częścią naszego jubileuszu!
Data publikacji: 18.08.2023

Mija 50 lat od czasu pierwszego użycia nazwy i logo HYDROFORUM. Konferencja HYDROFORUM’73 zorganizowana została przez ówczesny Zakład Dynamiki Cieczy IMP PAN przy współpracy z Zakładami Energetycznymi Okręgu Północnego. Tematyka koncentrowała się na zagadnieniach projektowania i eksploatacji hydraulicznych maszyn wirnikowych ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb energetyki wodnej.
Konferencje pierwszego cyklu HYDROFORUM organizowano do roku 2005, kiedy to uznano, że dotychczasowa formuła wyczerpała się. Wznowienie cyklu nastąpiło w roku 2011 – w nowej formule, początkowo pod nazwą związaną z targami energetyki odnawialnej RENEXPO Poland. Dzisiejsze Polskie Konferencje Hydroenergetyczne HYDROFORUM są dorocznymi wydarzeniami o regionalnym zasięgu europejskim. Organizatorem głównym jest Towarzystwo Elektrowni Wodnych. Stałymi współ-organizatorami są: Instytut Maszyn Przepływowych PAN oraz Towarzystwo Rozwoju Małych Elektrowni Wodnych.
Konferencja tegoroczna będzie obradować w dniach 25-26 października w hotelu Scandic Wrocław we Wrocławiu. Na dzień 27 października zaplanowano wizytę studyjną w Elektrowni Wodnej Malczyce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi z tej strony materiałami informacyjnymi i udziału w naszym jubileuszu!
Komitet Organizacyjny PKH HYDROFORUM 2023

Linki do materiału informacyjnego
    Ogłoszenie
    Komunikat nr 1
    Formularz rejestracyjny
    Wskazówki do streszczeń
    Oferta sponsoringu

Logowanie

Nie pamiętam hasła.

DO GÓRY