PL
EN
Konferencja w CB PAN KEZO
Data publikacji: 5.12.2017

14 grudnia 2017 roku o godz. 10:00 w Centrum Badawczym Polskiej Akademii Nauk KEZO Konwersja Energii i Źródła Odnawialne przy ul. Akademijnej 27; 05-110 w Jabłonnie koło Warszawy odbędzie się konferencja Standardy Polskiego Inteligentnego Miasta. Konferencja jest dedykowana włodarzom miast, zaprezentuje warunki i metodologię wdrażania Standardów Polskiego Inteligentnego Miasta.

Standardy Polskiego Inteligentnego Miasta to unikalny w skali światowej program systemowego upowszechnienia wdrożeń z zakresu Smart City na bazie cyfrowej, publicznej platformy interaktywnej komunikacji społecznej.

Program Polskie Inteligentne Miasto to praktyczna realizacja wizji Smart City i jego wpływu na podniesienie jakości życia mieszkańców oraz pobudzenie ich aktywności gospodarczej i społecznej.

Zastosowanie Standardów Polskiego Inteligentnego Miasta to możliwość integrowania obecnych i przyszłych rozwiązań oraz ich ciągły rozwój i monitoring z wykorzystaniem potencjału naukowego Polskiej Akademii Nauk oraz środowiska akademickiego.

 

Konferencja STANDARDY POLSKIEGO INTELIGENTNEGO MIASTA,
zaplanowana na 14.12.2017 r. w Jabłonnie,
została objęta honorowym patronatem
Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego,
Ministerstwa Energii oraz Ministerstwa Cyfryzacji

 

DO GÓRY