PL
EN
Showing results for " ###SWORDS### "
Wyświetlono aktualności od 71 do 80 z 131
Jubileusz
Publikacja: 30.09.2016
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dnia 17 października 2016 roku odbędą się obchody Jubileuszu 60-lecia istnienia Instytutu Maszyn Przepływowych Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku.więcej »
30th Turbomachinery Workshop
Publikacja: 12.09.2016
Zakład Turbin Instytutu Maszyn Przepływowych PAN serdecznie zaprasza na coroczne spotkanie łączące specjalistów ze świata nauki w dziedzinie techniki turbinowej. Jest to już trzydziesta edycja tej imprezy, na której jak co roku pojawią się zespoły badawcze z Polski i z Europy. W tym roku...więcej »
VETOMAC XII - 7-9.IX.2016
Publikacja: 23.08.2016
The Szewalski Institute of Fluid Flow Machinery Polish Academy of Sciences (Gdańsk, Poland), Air Force Institute of Technology (Warsaw, Poland), Koneru Lakshmaiah University and The Vibration Institute of India cordially invite you to The Twelve International Conference on VIBRATION ENGINEERING AND...więcej »
WFOŚiGW w Gdańsku
Publikacja: 22.08.2016
Z przyjemnością informujemy, że Instytut Maszyn Przepływowych im. R. Szewalskiego Polskiej Akademii Nauk otrzymał dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW) w Gdańsku na realizację zadania edukacyjnego pt. "Nie tylko kolektory...! Innowacyjne...więcej »
Innowacyjny Naukowiec 2016
Publikacja: 19.07.2016
Innowacyjny Naukowiec 2016
30 maja we Wrocławiu odbyła się I Ogólnopolska Konferencja Innowacyjni Naukowcy, której organizatorem był Klaster Badań i Rozwoju oraz Innowacji. Dr hab. inż. Mariusz Jasiński, profesor IMP PAN, zdobył nagrodę w kategorii "Innowacyjny naukowiec". Konferencje otworzył Koordynator Klastra B+R&I dr...więcej »
V Bałtyckie Form Biogazu
Z przyjemnością informujemy o zakończonej sukcesem międzynarodowej konferencji V Bałtyckie Form Biogazu. To już piąte spotkanie, które jak zawsze odbywało się między innymi w Instytucie Maszyn Przepływowych.więcej »
Polsko-Francuskie Forum Nauki i Innowacji
Podczas Polsko – Francuskiego Forum Nauki i Innowacji, organizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego we współpracy z Ambasadą Francji w Polsce oraz Instytutem Francuskim w Polsce, które odbyło się 8 czerwca 2016 r. w Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie, Instytut Maszyn...więcej »
V Bałtyckie Forum Biogazu
Publikacja: 29.05.2016
V Bałtyckie Forum Biogazu
V Bałtyckie Forum Biogazu odbędzie się w Instytucie Maszyn Przepływowych PAN w Gdańsku w dniach 16-17 czerwiec 2016. Tematyka Forum koncentruje się na zagadnieniu wykorzystania biomasy odpadowej (w tym rolniczej, wodnej i biodegradowalnych odpadów komunalnych) na cele energetyczne, poprzez...więcej »
W dniu 17 maja 2016 r. w Centrum Badawczym Konwersja Energii i Źródła Odnawialne odbyło się Posiedzenie Krajowej Rady Programowej „Samorządowa Polska”. Celem spotkania było zachęcenie gmin, powiatów i jednostek naukowych do wspólnego wspierania innowacji i komercjalizacji nowych technologii.więcej »
Współpraca
Publikacja: 20.05.2016
Instytut Maszyn Przepływowych podpisał umowę o współpracy z Fundacją Startup Polish Energy oraz Startup Polish Energy Spółka z o. o. Partnerzy zgodnie przyznają, że komercjalizacja projektów badawczo rozwojowych jest szansą na rozwój polskich placówek naukowych, a także na rozwój gospodarczy...więcej »
Wyświetlono aktualności od 71 do 80 z 131
DO GÓRY