PL
EN
Showing results for " ###SWORDS### "
Wyświetlono aktualności od 91 do 100 z 108
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »
X Warsztaty (Workshop) „Modelowanie przepływów wielofazowych w układach termochemicznych” i Szkoła Letnia (Summer School) „Experimental Methods for Multiphase Flows”, Gdańsk/Wieżyca, 20-22.06.2013.więcej »
Zespół pod kierownictwem prof. dr hab. inż. Jana Kicińskiego otrzymał nagrodę Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia naukowo-techniczne. W skład zespołu weszli: prof. dr hab. inż. Jarosław Mikielewicz, prof. dr hab. inż. Janusz Gołaszewski, prof. dr hab. inż. Jan Popczyk, dr hab. inż. Adam Cenian,...więcej »
Z przyjemnością informujemy, że tegoroczna konferencja hydroenergetyczna RENEXPO Poland cieszy się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Konferencja odbędzie się w Warszawie w dniu 16 października br. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.więcej »
II edycja targów Water&Heat 2013
Publikacja: 29.03.2013
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na II edycję targów technik kotłowych, procesów cieplnych i wody przemysłowej Water&Heat 2013.więcej »
V edycja projektu InnoDoktorant
Publikacja: 20.03.2013
W dniu 3 marca 2013 roku w Gdańskim Parku Naukowo – Technologicznym odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów doktorantom w ramach projektu „InnoDoktorant – stypendia dla doktorantów, V edycja”. Wśród zaproszonych gości obecni byli: laureaci konkursu i ich promotorzy, rektorzy pomorskich uczelni,...więcej »
XVIII Konkurs o Nagrodę Siemensa
Publikacja: 8.02.2013
Bądź twórcą przyszłości! Politechnika Warszawska oraz Siemens Sp. z o.o. zapraszają do udziału w osiemnastej edycji Konkursu o Nagrodę Siemensa, służącego promowaniu wybitnych osiągnięć w technice i badaniach naukowych prowadzonych przez pracowników instytucji akademickich i pozaakademickich w...więcej »
Laboratorium Biopaliw i Mikroenergetyki
Na terenie Instytutu Maszyn Przepływowych PAN w Gdańsku powstaje Laboratorium Biopaliw i Mikroenergetyki, budowane w ramach projektu realizowanego przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną Sp. z o.o. (PSSE) oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska (WFOŚ). Laboratorium wyposażone w wysokiej...więcej »
Statuetka Apollo
Publikacja: 19.11.2012
Statuetka Apollo
Prof. Jan Kiciński został laureatem konkursu o statuetkę APOLLO. Nagroda została przyznana za istotny wkład w rozwój podstaw teoretycznych i technologicznych energetyki odnawialnej oraz wspieranie rozwoju konferencji z cyklu ENERGETYKA.
Nagroda im. Profesora Stefana Ziemby
Publikacja: 5.11.2012
29 listopada 2012 Prof dr hab inż Jan Kicinski został uhonorowany medalem im. Profesora Stefana Ziemby za całokształt działalności naukowej i organizacyjnej związanej z eksploatacją maszyn.więcej »
Prof. dr hab. inż. Jan Kiciński został odznaczony Złotym Laurem przez JM Rektora i Senat Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego za specjalne zasługi dla uczelni. Wrzesień 2012.
Wyświetlono aktualności od 91 do 100 z 108
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »
DO GÓRY