PL
EN

16.11.2018 - Oferta sprzedaży - Układ kogeneracyjny

OFERTA SPRZEDAŻY LIKWIDOWANEGO UKŁADU KOGENERACYJNEGO

Przedmiotem sprzedaży jest:

Układ kogeneracyjny o mocy 50 kWe ze zgazowarką

Opis sprzedawanego układu:

  • Układ zgazowania biomasy i odpadów, w tym osuszonych osadów ściekowych wspólnie z paliwem kwalifikowanym np. pelety drzewne w proporcji 60 osadów/40 peletu, ew. 80/20,
  • układ współprądowy, dolno-ciągowy, powietrzny.

Szczegóły w załączniku PDF.

W związku z rezygnacją firmy Implaser Innovative Technologies Sp. z o.o. w dniu 4.10.2018 w sprawie zakupu zlikwidowanego układu kogeneracyjnego,  Instytut Maszyn Przepływowych PAN unieważnia ogłoszenie z dnia 13.09.2018 dot. sprzedaży w/w układu jednocześnie informująć, iż ponawia ofertę sprzedaży układu kogoneracyjnego z datą 16.11.2018.

IOPscience extra

Brytyjski wydawca IOP Publishing uruchomił dostęp testowy do bazy IOPscience extra na stronie http://iopscience.iop.org. Dostęp ten będzie aktywny do 10 października br. Intencją dostawcy jest zachęcenie Instytutu do udziału w konsorcjum 2012.

Lista dostępnych czasopism z lat 1874 - 2011. pdf

Dodatkowe informacje można uzyskać w Bibliotece. Osoby, które skorzystają z testu proszone są o przekazanie Bibliotece swoich opinii.

J. Sułkowska

Nie pamiętam hasła. Please enter your username or email address. Instructions for resetting the password will be immediately emailed to you.
Reset Password

Return to login form 

DO GÓRY