PL
EN

Nadane Stopnie Doktora

L.p.

Imię i Nazwisko

Dyscyplina
Specjalność

Data Nadania

1.

Katarzyna Majewska

Mechanika

27.01.2011 r.

2.

Grzegorz Żywica

Budowa i Eksploatacja Maszyn

27.01.2011 r.

3.

Paweł Henryk Malinowski

Mechanika

14.04.2011 r.

4.

Magdalena Maria Mieloszyk

Mechanika

14.04.2011 r.

5.

Tomasz Wandowski

Mechanika

20.10.2011 r.

6.

Marta Jasińska

Mechanika

20.10.2011 r.

7.

Kamil Leszek Śmierciew

Budowa i Eksploatacja Maszyn

20.10.2011 r.

8.

Anna Niewulis

Mechanika

19.04.2012 r.

9.

Zygmunt Raunmiagi

Budowa i Eksploatacja Maszyn

04.10.2012 r.

10.

Patryk Robert Chaja

Budowa i Eksploatacja Maszyn

04.10.2012 r.

11.

Kamil Sławomir Szewc

Mechanika

27.06.2013 r.

12.

Leszek Kubitz

Mechanika

27.06.2013 r.

13.

Joanna Jowita Grzelak

Mechanika

06.09.2013 r.

14.

Łukasz Paweł Miazio

Mechanika

06.09.2013 r.

15.

Waldemar Jarosław Janicki

Budowa i Eksploatacja Maszyn

19.03.2014 r.

16.

Tadeusz Noch

Budowa i Eksploatacja Maszyn

04.12.2014 r.

17.

Krzysztof Damian Dominiczak

Budowa i Eksploatacja Maszyn

16.04.2015 r.

18.

Michał Patryk Butterweck

Mechanika

16.04.2015 r.

19.

Jacek Henryk Kluska

Budowa i Eksploatacja Maszyn

29.10.2015 r.

20.

Aldona Skotnicka-Siepsiak

Mechanika

29.10.2015 r.

21.

Codruţ Alexandru Dan

Mechanika

03.03.2016 r.

22.

Arkadiusz Tomasz Grucelski

Mechanika

03.03.2016 r.

23.

Artur Jan Maurin

Budowa i Eksploatacja Maszyn

05.05.2016 r.

24.

Fernando Leonardo Tejero Embuena

Mechanika

05.05.2016 r.

25.

Katarzyna Strzałka

Budowa i Eksploatacja Maszyn

05.05.2016 r.

26.

Rohan Nandkishor Soman

Mechanika

26.10.2016 r.

27.

Daniel Sławiński

Mechanika

26.10.2016 r.

28.

Mateusz Tański

Mechanika

26.10.2016 r.

29.

Łukasz Breńkacz

Budowa i eksploatacja maszyn

08.12.2016 r.

30.

Oktawia Dolna

Mechanika

08.12.2016 r.

31.

Javier Martínez Suárez

Mechanika

13.06.2017 r.

32.

Grzegorz Paweł Mizera

Budowa i eksploatacja maszyn

13.06.2017 r.

33.

Tomasz Jerzy Przybyliński

Budowa i eksploatacja maszyn

13.06.2017 r.

34.

Karol Szczepan Ronewicz

Mechanika

13.06.2017 r.

35.

Witold Rajmund Rybiński

Mechanika

12.10.2017 r.

36.

Izabela Wardach-Święcicka

Mechanika

12.10.2017 r.

37.

Tomasz Marek Lewandowski

Mechanika

12.10.2017 r.

38.

Katarzyna Julia Grochowska

Mechanika

22.06.2018 r.

39.

Paweł Ziółkowski

Mechanika

22.06.2018 r.

40.

Kamil Artur Banaś

Mechanika

22.06.2018 r.

41.

Przemysław Ciżmiński

Mechanika

20.11.2018 r.

42.

Maria Danuta Knorps

Mechanika

20.11.2018 r.

43.

Tomasz Wojciech Kowalczyk

Mechanika

20.11.2018 r.

44.

Michał Tadeusz Lewandowski

Mechanika

30.01.2019 r.

45.

Roman Rusanov

Energetyka

16.04.2019

46.

Leszek Eugeniusz Piechowski

Budowa i eksploatacja maszyn

16.04.2019

47.

Iwona Żmuda-Trzebiatowska

Mechanika

16.04.2019

L.p.

Imię i Nazwisko

Dyscyplina
Specjalność

Data Nadania

1.

Tomasz Ochrymiuk

Mechanika

Przepływy z Reakcjami Chemicznymi

25.06.2001 r.

2.

Piotr Aleksander Czerski

Mechanika

Wymiana Ciepła

25.06.2001 r.

3.

Rafał Jendrzejewski

Mechanika

Technika Laserowa

25.06.2001 r.

4.

Krzysztof Kuś

Mechanika

Mechanika Materiałów

19.10.2001 r.

5.

Marcin Bielecki

Mechanika

Mechanika Zniszczenia

17.06.2002 r.

6.

Magdalena Hanna Palacz

Mechanika

Diagnostyka Uszkodzeń Mechanicznych

17.06.2002 r.

7.

Wojciech Jan Sobieski

Mechanika

Mechanika Płynów

17.06.2002 r.

8.

Paweł Pietkiewicz

Mechanika

Mechanika Płynów

17.06.2002 r.

9.

Achim Christian Kampka

Budowa i Eksploatacja Maszyn

Termodynamika Techniczna

17.06.2002 r.

10.

Ryszard Szwaba

Mechanika

Gazodynamika

17.06.2002 r.

11.

Zdzisław Mieszczak

Mechanika

Metoda Elementów Skończonych

17.09.2002 r.

12.

Jacek Jarosław Topolski

Mechanika

Termodynamika Techniczna

17.09.2002 r.

13.

Marek Kocik

Mechanika

Zastosowanie Technik Laserowych

04.12.2002 r.

14.

Sławomir Banaszek

Budowa i Eksploatacja Maszyn

Dynamika Maszyn Wirnikowych

13.03.2003 r.

15.

Marcin Mieczysław Łuczak

Budowa i Eksploatacja Maszyn

Dynamika Maszyn Wirnikowych

13.03.2003 r.

16.

Adam Władysław Frączyk

Mechanika

Mechanika Ciała Stałego

30.06.2003 r.

17.

Romuald Fijało

Mechanika

Wymiana Ciepła

30.06.2003 r.

18.

Alicja Krystyna Krella

Budowa i Eksploatacja Maszyn

Metaloznawstwo

30.06.2003 r.

19.

Jacek Sokołowski

Mechanika

Dynamika Maszyn

08.07.2003 r.

20.

Mariusz Jasiński

Mechanika

Dynamika Zjonizowanych Gazów

08.07.2003 r.

21.

Mirosław Marcin Sawczak

Mechanika

Technika Laserowa

08.07.2003 r.

22.

Michał Karcz

Mechanika

Numeryczna Termomechanika Płynów

08.07.2003 r.

23.

Arkadiusz Wawreńczuk

Mechanika

07.04.2004 r.

24.

Aleksandra Anna Kamińska

Mechanika

21.06.2004 r.

25.

Jarosław Karwacki

Mechanika

26.10.2004 r.

26.

Henryk Bieliński

Mechanika

26.10.2004 r.

27.

Marcin Lackowski

Mechanika

15.12.2004 r.

28.

Maciej Paweł Kaniecki

Budowa i Eksploatacja Maszyn

23.03.2005 r.

29.

Mirosław Łuniewski

Mechanika

02.06.2005 r.

30.

Mariusz Kukliński

Mechanika

24.06.2005 r.

31.

Jolanta Anna Fieducik

Budowa i Eksploatacja Maszyn

24.11.2005 r.

32.

Maciej Zbigniew Kaiser

Mechanika

24.11.2005 r.

33.

Szymon Ryszard Opoka

Mechanika

19.01.2006 r.

34.

Joanna Ewa Grabowska

Mechanika

07.06.2006 r.

35.

Katarzyna Paulina Komar

Mechanika

13.03.2007 r.

36.

Marta Wacławczyk

Mechanika

21.06.2007 r.

37.

Wojciech Miąskowski

Budowa i Eksploatacja Maszyn

21.06.2007 r.

38.

Helena Nowakowska

Mechanika

08.11.2007 r.

39. 

Robert Kucharski

Mechanika

08.11.2007 r.

40.

Mariusz Józef Szymaniak

Budowa i Eksploatacja Maszyn

20.02.2008 r.

41.

Violetta Anna Konopińska

Mechanika

20.02.2008 r.

42.

Marcin Daniel Lemański

Mechanika

20.02.2008 r.

43.

Bogdan Noga

Mechanika

20.02.2008 r.

44.

Tomasz Wacławczyk

Mechanika

26.11.2008 r.

45.

Dariusz Zenon Knitter

Budowa i Eksploatacja Maszyn

26.11.2008 r.

46.

Paweł Kudela

Mechanika

02.06.2009 r.

47.

Marcin Paweł Drewczyński

Budowa i Eksploatacja Maszyn

02.06.2009 r.

48.

Jarosław Henryk Dekowski

Mechanika

02.06.2009 r.

49.

Maciej Jasiński

Mechanika

02.06.2009 r.

50.

Jacek Żabski

Mechanika

08.10.2009 r.

51.

Mariusz Lewandowski

Budowa i Eksploatacja Maszyn

08.10.2009 r.

52.

Sebastian Krzysztof Kowalczyk

Mechanika

09.04.2010 r.

53.

Romuald Czesław Karpiuk

Budowa i Eksploatacja Maszyn

09.04.2010 r.

54.

Marek Adam Soliński

Mechanika

09.04.2010 r.

55.

Marcin Szostak

Budowa i Eksploatacja Maszyn

01.12.2010 r.

56.

Robert Barbucha

Mechanika

01.12.2010 r.

57.

Janusz Podliński

Mechanika

01.12.2010 r.

L.p.

Imię i Nazwisko

Dyscyplina
Specjalność

Data Nadania

1.

Andrzej Adamkiewicz

Budowa i Eksploatacja Maszyn

31.05.1991 r.

2.

Marek Krawczuk

Mechanika

Dynamika Maszyn

28.11.1991 r.

3.

Zbigniew Drożyński

Mechanika

Termodynamika

28.11.1991 r.

4.

Piotr Downar-Zapolski

Mechanika

09.03.1993 r.

5.

Adam Sobkowiak

Budowa i Eksploatacja Maszyn

09.03.1993 r.

6.

Piotr Wielewski

Mechanika

09.03.1993 r.

7.

Barbara Sadowska

Mechanika

15.10.1993 r.

8.

Piotr Materny

Budowa i Eksploatacja Maszyn

03.12.1993 r.

9.

Adam Jabłoński

Budowa i Eksploatacja Maszyn

16.06.1994 r.

10.

Stefan Franciszek Paryński

Budowa i Eksploatacja Maszyn

28.09.1994 r.

11.

Józef Gościk

Mechanika

28.09.1994 r.

12.

Bolesław Grzegorz Gireń

Budowa i Eksploatacja Maszyn

28.09.1994 r.

13.

Selim Ali Mohammadein

Mechanika

15.12.1994 r.

14.

Jacek Jackiewicz

Mechanika

Mechanika Pękania

15.12.1994 r.

15.

Dariusz Kardaś

Mechanika

Przepływy Wielofazowe

15.12.1994 r.

16.

Leszek Wilczyński

Mechanika

Hydromechanika

15.12.1994 r.

17.

Jacek Pozorski

Mechanika

Mechanika Płynów

12.06.1995 r.

18.

Le tien Trac

Budowa i Eksploatacja Maszyn

Trybologia

27.10.1995 r.

19.

Piotr Stanisław Lampart

Mechanika

Mechanika Płynów

27.10.1995 r.

20.

Jarosław Kaczyński

Mechanika

Mechanika Płynów

27.10.1995 r.

21.

Mirosława Kołodziejczyk

Mechanika

Mechanika Płynów

18.12.1995 r.

22.

Lech Ireneusz Murawski

Budowa i Eksploatacja Maszyn

Dynamika Maszyn

18.12.1995 r.

23.

Andrzej Krupa

Mechanika

Mechanika Aerozoli

22.03.1996 r.

24.

Jacek Elszkowski

Mechanika

Mechanika Płynów

22.03.1996 r.

25.

Robert Drozdowski

Budowa i Eksploatacja Maszyn

Dynamika Maszyn

02.07.1996 r.

26.

Hanna Kochanek

Mechanika

Mechanika Płynów

23.01.1997 r.

27.

Marian Lubieniecki

Mechanika

Hydromechanika okrętów

23.01.1997 r.

28.

Ernest Staroń

Mechanika

Wymiana Ciepła

21.05.1997 r.

29.

Dariusz Józef Butrymowicz

Mechanika

Wymiana Ciepła

27.11.1997 r.

30.

Jerzy Majewski

Budowa i Eksploatacja Maszyn

Dynamika Maszyn

27.11.1997 r.

31.

Jarosław W. Frączak

Mechanika

Mechanika Płynów

18.03.1998 r.

32.

Roman Kwidziński

Mechanika

Przepływy Wielofazowe

18.03.1998 r.

33.

Krzysztof Augustyniewicz

Mechanika

Wymiana Ciepła

05.05.1998 r.

34.

Tadeusz Czech

Mechanika

Elektrodynamika Gazów Zjonizowanych

05.05.1998 r.

35.

Janusz Rymkiewicz

Mechanika

Wymiana Ciepła

30.06.1998 r.

36.

Arkadiusz Jarosław Żak

Mechanika

Dynamika Konstrukcji

30.06.1998 r.

37.

Justyna Czerwińska

Mechanika

Mechanika Płynów

25.06.1999 r.

38.

Sylwia Polesek-Karczewska

Mechanika

Wymiana Ciepła

19.11.1999 r.

39.

Mariusz Józef Banaszkiewicz

Mechanika
Przepływy Wielofazowe

25.02.2000 r.

40

Mirosław Wojciech Dors

Mechanika

Elektrodynamika Zjonizowanych Gazów

25.02.2000 r.

41.

Jarosław Tadeusz Szuszkiewicz

Mechanika

Elektrodynamika Zjonizowanych Gazów

25.02.2000 r.

42.

Katarzyna Anna Grabowska

Mechanika

Mechanika Płynów

30.06.2000 r.

43.

Aleksandr Kovalyov

Mechanika

Aerosprężystość

30.06.2000 r.

44.

Jerzy Domański

Mechanika

Mechanika Płynów

30.06.2000 r.

45.

Marzena Ewa Bejm

Mechanika

Mechanika Płynów

30.06.2000 r.

L.p.

Imię i Nazwisko

Dyscyplina
Specjalność

Data Nadania

1.

Grażyna Rabczuk

-

12.03.1981 r.

2.

Juliusz Kirejczyk 

-

23.06.1981 r.

3.

Andrzej Matuszkiewicz

-

16.02.1982 r.

4.

Cezary Orlikowski

-

16.02.1982 r.

5.

Piotr Paweł Doerffer

-

16.02.1982 r.

6.

Gerard Śliwiński

-

17.06.1982 r.

7.

Waldemar Dmochowski

-

17.06.1982 r.

8.

Tomasz Tundak

-

29.10.1982 r.

9.

Stefan Doerffer

-

13.05.1983 r.

10.

Marek Szwabowicz

-

13.05.1983 r.

11.

Jacek Błocki

-

13.05.1983 r.

12.

Anatol Jaworek

-

02.12.1983 r.

13.

Sylwester Ginal

-

02.12.1983 r.

14.

Jerzy Kaczorowski

-

02.12.1983 r.

15.

Janusz Steller

-

07.12.1984 r.

16.

Zdzisłąw Kusto

-

07.12.1984 r.

17.

Adam Cenian

-

07.12.1984 r.

18.

Bogumił Sówka

-

27.02.1985 r.

19.

Bogusław Weigle

-

05.12.1985 r.

20.

Janusz Badur

-

05.12.1985 r.

21.

Barbara Błocka

-

03.1986 r.

22.

Mieczysław Miszczuk

-

24.06.1986 r.

23.

Jarosław Kaczmarek

-

19.12.1986 r.

24.

Wojciech Więckiewicz

-

27.05.1987 r.

25.

Bogdan Durkiewicz

-

27.05.1987 r.

26.

Andrzsej Łojek

-

27.05.1987 r.

27.

Jerzy Świrydczuk

-

27.05.1987 r.

28.

Piotr Krzyślak

-

27.05.1987 r.

29.

Ewa Tuliszka-Sznitko

-

26.11.1987 r.

30.

Romuald Rządkowski

-

22.04.1988 r.

31.

Józef Rybczyński

-

22.04.1988 r.

32.

Eligiusz Mieloszyk

Mechanika

17.01.1989 r.

33.

Tomasz Bugalski

Mechanika

17.01.1989 r.

34.

Jan Saczuk

Mechanika

21.04.1989 r.

35.

Anna Pronobis-Prońska

Mechanika

27.09.1989 r.

36.

Zbigniew Zapałowicz

Mechanika

27.09.1989 r.

37.

Leszek Kwapisz

Mechanika

27.09.1989 r.

38.

Adam Tadeusz Adamkowski

Mechanika

23.02.1990 r.

39.

Grzegorz Bugała

Budowa i Eksploatacja Maszyn

23.02.1990 r.

L.p.

Imię i Nazwisko

Dyscyplina
Specjalność

Data Nadania

1.

Mieczysław Lubański

-

27.06.1975 r.

2.

Wojciech Studziński

-

20.01.1976 r.

3.

Eugeniusz Kozaczka

-

20.01.1976 r.

4.

Jan Kazimierz Włodarski

-

20.01.1976 r.

5.

Zbigniew Walczyk

-

19.01.1977 r.

6.

Teresa Tuszkowska

-

13.10.1977 r.

7.

Stanisław Gumkowski

-

03.10.1977 r.

8.

Eugeniusz Ihnatowicz

-

17.01.1978 r.

9.

Halina Szczepańska

-

17.01.1978 r.

10.

Jan Szantyr

-

17.01.1978 r.

11.

Tadeusz Kopiczyński

-

13.10.1978 r.

12.

Jan Młynarczyk

-

13.10.1978 r.

13.

Wojciech Lipski

-

19.11.1979 r.

14.

Zygmunt Wierciński

-

19.11.1979 r.

15.

Jan Kiciński

-

19.11.1979 r.

16.

Bogdan Sedler

-

19.11.1979 r.

17.

Marek Mazurkiewicz

-

19.11.1979 r.

18.

Mariusz Adelt

19.11.1979 r.

19.

Alfred Paweł Zmitrowicz

-

06.02.1980 r.

20.

Zbigniew Bilicki

-

06.02.1980 r.

21.

Władysława Gola-Kucharczak

-

04.12.1980 r.

22.

Krystyna Namieśnik

-

04.12.1980 r.

23.

Jacek Centkowski 

-

04.12.1980 r.

DO GÓRY