PL
EN
Showing results for " ###SWORDS### "
Wyświetlono aktualności od 1 do 10 z 138
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »
Spotkanie w centrum badawczym KEZO
Publikacja: 16.03.2023
W dniu 08.03.2023 odbyło się spotkanie w Centrum KEZO Instytutu Maszyn Przepływowych PAN im. Roberta Szewalskiego, w którym wzięła udział Pani Wiceprezes PAN Prof. Natalia Sobczak oraz pracownicy Instytutu Maszyn Przepływowych PAN. Podczas spotkania omówiono wybrane zagadnienia badawcze dotyczące...więcej »
Z przyjemnością informujemy, iż w ramach ewaluacji jakości działalności naukowej za lata 2017–2021, na podstawie decyzji Ministra Edukacji i Nauki, Instytut Maszyn Przepływowych PAN w Gdańsku uzyskał kategorię A+ w dyscyplinie inżynieria mechaniczna. Ocena została przeprowadzona przez Komisję...więcej »
Kolejnym krokiem w realizacji strategii Zielonego Uniwersytetu jest umowa ramowa, zawarta między Uniwersytetem Gdańskim a Instytutem Maszyn Przepływowych PAN, będącym autorem i właścicielem nowoczesnych technologii wytwarzania energii elektrycznej. Współpraca obu jednostek to nie tylko inicjowanie...więcej »
Rekrutacja do projektu rusza. Pierwsza w Polsce Akademia Wodorowa dla studentów. W marcu 2023 roku rusza pierwsza w Polsce Akademia Wodorowa dla studentów. Celem programu jest edukacja inżynierów realizujących zadania związane z rozwojem oraz zarządzaniem całym łańcuchem wartości technologii...więcej »
Po raz jedenasty zapraszamy do udziału w dorocznym spotkaniu hydroenergetyków, które swoją nazwą i tematyką kontynuuje tradycję cyklu konferencji naukowo-technicznych HYDROFORUM zapoczątkowanych jeszcze w pierwszej połowie lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia przez Instytut Maszyn Przepływowych...więcej »
34th Workshop Turbomachinery
Publikacja: 13.09.2022
Zakład Turbin Instytutu Maszyn Przepływowych PAN serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na 34th Workshop Turbomachinery (Arbeitsgemeinschaft Turbomaschinen) - coroczne spotkanie łączące specjalistów ze świata nauki w dziedzinie techniki turbinowej. Jest to już trzydziesta czwarta edycja...więcej »
Serdecznie zapraszamy do lektury komunikatu prasowego na temat projektu SUSTENANCE, który ma na celu dekarbonizację lokalnych systemów energetycznych poprzez optymalną integrację wybranych technologii energii odnawialnej. Realizacja projektu rozpoczęła się w połowie 2021 roku i potrwa do końca...więcej »
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w 10-tej edycji konferencji z zakresu wzajemnego oddziaływania płynu i ciała stałego „10th Wdzydzeanum Workshop on Fluid-Solid Interaction”, która odbędzie się w dniach 4.09.2022 – 9.09.2022 we Wdzydzach Kiszewskich. Spotkanie to jest organizowane rokrocznie...więcej »
We have the pleasure to invite you to participate in the 14th International Symposium SYMKOM 2020/2021 IMP2 that follows the tradition of meetings of people who conduct scientific research and development activities in the field of turbomachinery: turbines, compressors and pumps, as well as...więcej »
Invitation We have the pleasure to invite you to participate in the 9th Wdzydzeanum Workshop on „FLUID – SOLID INTERACTION” that follows the tradition of meetings of people who conduct scientific research and development activities in the field of modern mechanics and power engineering...więcej »
Wyświetlono aktualności od 1 do 10 z 138
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »
Nie pamiętam hasła. Please enter your username or email address. Instructions for resetting the password will be immediately emailed to you.
Reset Password

Return to login form 

DO GÓRY