Showing results for " ###SWORDS### "
Wyświetlono aktualności od 1 do 10 z 97
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
W dniu 8 stycznia 2018 r. w Instytucie Maszyn Przepływowych PAN w Gdańsku odbyło się uroczyste seminarium naukowe pt.: "Dynamika i diagnostyka maszyn wirnikowych - lata badań i doświadczeń" z okazji Jubileuszu 70-lecia urodzin i 45-lecia pracy naukowej prof. dr hab. inż. Jana Feliksa Kicińskiego,...więcej »
EKOTECH 2017
Publikacja: 3.01.2018
W piątek 8 grudnia 2017 odbył się finał Drużynowego Konkursu Naukowo-Technicznego EKOTECH 2017 będącego pod patronatem honorowym Dyrektora IMP PAN oraz Prezydenta Miasta Gdańska. Była to szósta edycja turnieju promującego odnawialne źródła energii, przeznaczonego dla uczniów szkół...więcej »
14 grudnia 2017 roku w Centrum Badawczym PAN KEZO Konwersja Energii i Źródła Odnawialne odbyła się konferencja pt. Standardy Polskiego Inteligentnego Miasta pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Energii oraz Ministerstwa Cyfryzacji....więcej »
Konferencja w CB PAN KEZO
Publikacja: 5.12.2017
14 grudnia 2017 roku o godz. 10:00 w Centrum Badawczym Polskiej Akademii Nauk KEZO Konwersja Energii i Źródła Odnawialne przy ul. Akademijnej 27; 05-110 w Jabłonnie koło Warszawy odbędzie się konferencja Standardy Polskiego Inteligentnego Miasta. Konferencja jest dedykowana włodarzom miast,...więcej »
Sapere aude - miej odwagę być mądrym, to hasło Festiwalu Nauki w PAN Dom Zjazdów i Konferencji w Jabłonnie, który odbył się już piętnasty raz. Instytut Maszyn Przepływowych PAN był współorganizatorem wydarzenia.więcej »
Kategoryzacja
Publikacja: 14.11.2017
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło wyniki oceny działalności jednostek naukowych. IMP PAN otrzymał kategorię A. Dyrekcja IMP PAN dziękuje wszystkim pracownikom za ich wkład w rozwój Instytutu i gratuluje wysokich osiągnięć naukowych.więcej »
Z przyjemnością informujemy, że dnia 1.10.2017 wystartował kolejny projekt w ramach programu HORYZONT 2020 - TURBO-REFLEX. Projekt będzie realizowany w latach 2017-2020 przez międzynarodowe konsorcjum, którego liderem jest General Electric Deutschland Holding GMBH.więcej »
28 września 2017 roku w Olivia Business Centre podpisano porozumienie deklarujące powołanie do życia Pomorskiego Hubu Innowacji Cyfrowych (w skrócie: PHIC). Jego inicjatorami są Instytut Maszyn Przepływowych im. Roberta Szewalskiego Polskiej Akademii Nauk oraz Pomorski Klaster ICT INTERIZON....więcej »
ENERGA OPEN INNOVATION 2017
Publikacja: 3.10.2017
Poszukiwania innowacyjnych pomysłów, które odpowiedzą na wyzwania współczesnej energetyki. Posiadasz nowy pomysł na produkty lub usługi okołoenergetyczne - Zgłoś się!więcej »
Już 26 października rozpocznie w Warszawskim Centrum EXPO XXI obrady VII edycja Polskiej Konferencji Hydroenergetycznej RENEXPO Poland. Konferencja organizowana jest wspólnie przez Instytut Maszyn Prze-pływowych PAN, Towarzystwo Elektrowni Wodnych (TEW), Towarzystwo Rozwoju Małych Elektrowni...więcej »
Wyświetlono aktualności od 1 do 10 z 97
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Nie pamiętam hasła. Please enter your username or email address. Instructions for resetting the password will be immediately emailed to you.
Reset Password

Return to login form