Showing results for " ###SWORDS### "
Wyświetlono aktualności od 1 do 10 z 70
« 1 2 3 4 5 6 7 »
BIOSTRATEG
Publikacja: 19.03.2017
„Środowisko naturalne, rolnictwo i leśnictwo” – BIOSTRATEG to przygotowany przez Radę NCBR i zatwierdzony przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego strategiczny program badań naukowych i prac rozwojowych.więcej »
Pomóżmy miastom oddychać
Publikacja: 15.03.2017
1 marca 2017 roku w Centrum Badawczym PAN – KEZO odbyło się spotkanie dedykowane tematyce czystych technologii w energetyce i transporcie pod hasłem „Pomóżmy miastom oddychać”. W trakcie spotkania zaprezentowano potencjał Centrum Badawczego PAN KEZO, przedstawiono propozycję autorskiej technologii...więcej »
Nowe projekty w IMP PAN
Publikacja: 13.03.2017
W dniu 10 marca 2017 r. w Instytucie Maszyn Przepływowych PAN w Gdańsku odbyło się spotkanie inaugurujące dwa nowe projekty, które będą realizowane przez naukowców z IMP PAN we współpracy z gdyńską spółką SARK. Celem projektów jest opracowanie nowych produktów w postaci innowacyjnego kotła na...więcej »
Ambasada Francji oraz Instytut Francuski w Polsce rozpoczęły przyjmowanie wniosków o przyznanie stypendium rządu francuskiego na pobyt badawczy [BGF Pobyt badawczy]. Program stypendialny rządu francuskiego finansuje i ułatwia zrealizowanie pobytu wybitnym polskim naukowcom do 45 r.ż. (ze stopniem...więcej »
Projekt CIRTOINNO współfinansowany z Europejskiego Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020. Jego celem jest wzrost innowacyjności firm turystycznych z obszaru niebieskiej i zielonej gospodarki Południowego Bałtyku poprzez wykorzystanie wybranych...więcej »
Zawory elektromagnetyczne w przemyśle samochodowym oraz wybrane metody obliczeniowe stosowane do ich usprawnianiawięcej »
EURAXESS - kariera naukowa w Europie
Publikacja: 19.02.2017
Planujesz współpracę międzynarodową? Chcesz rozwijać swoją karierę naukową? Szukasz ofert pracy i grantów? Szukasz pracowników i chcesz zamieścić ogłoszenie? Myślisz o rozwoju swoich pracowników naukowych? Zatrudniasz zagranicznych naukowców?więcej »
The objective of this course is to prepare future experts to configure diagnosis systems for civil, offshore, aerospace and mechanical structures. To achieve this, so that the structures become lighter, damage is allowed to exist during operation as long as it is within safe, predetermined...więcej »
IMP PAN podejmuje organizację kolejnych Warsztatów Wielofazowych wraz ze Szkołą Letnią. Tradycją tych spotkań jest przyjazna atmosfera łącząca uznane autorytety i młodych badaczy, sprzyjająca dyskusji oraz inspirująca dalsze badania. Tematyka obejmuje wspólne wyzwania dla specjalistów z zakresu...więcej »
EKOTECH 2016
Publikacja: 28.11.2016
W piątek 2 grudnia 2016 odbędzie się finał Drużynowego Konkursu Naukowo-Technicznego EKOTECH 2016 będącego pod patronatem honorowym Dyrektora IMP PAN oraz Prezydenta Miasta Gdańska. Jest to piąta edycja turnieju promującego odnawialne źródła energii, przeznaczonego dla uczniów szkół...więcej »
Wyświetlono aktualności od 1 do 10 z 70
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Nie pamiętam hasła. Please enter your username or email address. Instructions for resetting the password will be immediately emailed to you.
Reset Password

Return to login form