Showing results for " ###SWORDS### "
Wyświetlono aktualności od 1 do 10 z 78
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Już 26 października rozpocznie w Warszawskim Centrum EXPO XXI obrady VII edycja Polskiej Konferencji Hydroenergetycznej RENEXPO Poland. Konferencja organizowana jest wspólnie przez Instytut Maszyn Prze-pływowych PAN, Towarzystwo Elektrowni Wodnych (TEW), Towarzystwo Rozwoju Małych Elektrowni...więcej »
ICT Day 2017
Publikacja: 31.08.2017
Pomorski Klaster ICT Interizon wraz z Instytutem Maszyn Przepływowych PAN zapraszają na konferencję ICT Day. 28 września 2017 roku te dwie instytucje połączą siły, aby opowiedzieć o tym, co wydarzy się na Pomorzu w ramach inicjatywy Polska Platforma Przemysłu 4.0. Przedstawimy również Pomorski Hub...więcej »
Konferencja odbędzie w dniach 26-27 października tego roku równolegle do Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnych i Efektywności Energetycznej RENEXPO Poland w Warszawie. Współorganizatorami są: Instytut Maszyn Przepływowych PAN, Towarzystwo Elektrowni Wodnych (TEW), Towarzystwo Rozwoju Małych...więcej »
W Centrum Badawczym PAN KEZO w Jabłonnie w dniach 4-5 lipca br odbył sie warsztat, w którym mogli zaprezentować się Partnerzy Projektu COSMENERG. Głównym celem był rozwój łańcucha wartości w klastrach, a warsztat prowadziła dr Anna Lis (Politechnika Gdańska). Ze strony Bałtyckiego Klastra...więcej »
Doktorat Wdrożeniowy
Publikacja: 12.07.2017
Instytut Maszyn Przepływowych PAN ogłasza nabór kandydatów na studia doktoranckie realizowane w ramach programu „Doktorat wdrożeniowy” zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 28 kwietnia 2017 r. Efektem programu „Doktorat wdrożeniowy” ma być przedłożenie pracy...więcej »
Technologie Energetyki Rozproszonej
Publikacja: 29.06.2017
We wtorek 27.06.2017 r. w Instytucie Maszyn Przepływowych PAN odbyła się Konferencja Technologie Energetyki Rozproszonej Edycja I. Niskoemisyjne siłownie domowe w kontekście Pakietu Zimowego.  więcej »
Instytut Maszyn Przepływowych im. Roberta Szewalskiego Polskiej Akademii Nauk otrzymał Laur Społecznego Zaufania. Wyróżnienie zostało przyznane Instytutowi za rzetelność oraz najwyższą jakość oferowanych produktów i świadczonych usług, wysoki standard obsługi klienta oraz respektowanie praw...
Prof. dr hab. inż. Jan Kiciński, dyrektor IMP PAN został Doktorem Honoris Causa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Nadanie tytułu Doktora Honoris Causa w Olsztynie odbyło się 2 czerwca podczas święta uczelni. Uroczystość otworzył Rektor UWM prof. dr hab. Ryszard Górecki.więcej »
Konferencja TER
Publikacja: 29.05.2017
W dniu 27 czerwca w Instytucie Maszyn Przepływowych PAN w Gdańsku będzie miała miejsce Konferencja ‘Technologie Energetyki Rozproszonej - niskoemisyjne siłownie domowe w kontekście Pakietu Zimowego’, organizowana przez Instytut Maszyn Przepływowych im. R. Szewalskiego Polskiej Akademii Nauk w...więcej »
XIV Bałtycki Festiwal Nauki
Publikacja: 26.05.2017
Instytut Maszyn Przepływowych PAN przedstawi 3 stoiska na pikniku naukowym organizowanym w Sopocie przez Instytut Oceanologii PAN w ramach XIV Bałtyckiego Festiwalu Nauki.więcej »
Wyświetlono aktualności od 1 do 10 z 78
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Nie pamiętam hasła. Please enter your username or email address. Instructions for resetting the password will be immediately emailed to you.
Reset Password

Return to login form